Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.
SOMAVEDIC MEDIC CENA AKCNA  harmonizačná lampa AKCIA

SOMAVEDIC MEDIC CENA AKCNA harmonizačná lampa

Výrobca:INÉ
Kód produktu:SOM1
Dostupnosť:Skladom
Cena: 499,99€ 395,00€ Bez DPH: 329,17€
Množstvo:  

Somavedic Medic je vlajkovou loďou Somavedic Technologies.

Medic vychádza z funkcií a je kombináciou Somavedicu Harmónie a Quantum. Medic je vhodný ako pre domácmosti, tak i pre nemocnice, kliniky, ordinácie lekára, biorezonančné centrá, masážne a kozmetické salóny a pre majetok väčších rozmerov. U prístroja Medic boli vykonané samostatné nezávislé laboratórne testy v dvoch laboratóriách (IGEF) a (IIREC).. Tento model má korpus z kryštálového pieskovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zaobchádzanie.  

Dosah prístroja Somavedic je 30 m v polomeru a tvorí guľu okolo prístroja a jeho žiarenie prestupuje múrmi domu, rovnako ako negatívny vplyv geopatogénnych zón

Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiaduce vplyvy geopatogénnych, psychosomatických zón, vodných krížov, Curryho aj Hartmannových pásov, vrátane elektrosmogu. Odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na bunkovú štruktúru fyzického tela.

Somavedic slúži k celkovej dokonalej harmonizácii tela i mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je vhodný pre očistu domáceho i firemného prostredia.

Pôsobenie Somavedicu zvyšuje účinnosť liekov a kozmetických prípravkov, pri ochorení zmierňuje bolesť a pomáha prekonávať chorobu, pre zdravý organizmus pôsobí preventívne. Somavedic pomáha prekonať nespavosť a dopĺňa bioenergetický potenciál. Je preukázaný aj blahodarný vplyv Somavedicu na zvieratách i rastlinách.

Somavedic neodstraňuje geopatogénne zóny, ako také, tie sú už v krajine navždy, vďaka zásahu do tektonických vrstiev zeme, ale odrušuje negatívny vplyv na človeka, flóru i faunu.Somavedic odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré ovplyvňujú fyzické i duševné zdravie.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YaOYG_O1NxU

https://www.youtube.com/watch?v=Whc2j0mbkCQ