Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

O NÁS

Spoločnosť STC, spol. s r.o. bola založená v roku 1993 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Hlavnou aktivitou spoločnosti je dovoz a distribúcia  kuchynského náradia, kuchynských  a domácich potrieb. Na slovenskom trhu sme viac, ako 20 rokov a za toto obdobie sme sa zaradili medzi významné a stabilné spoločnosti, pôsobiace najmä  v segmente kuchynských a domácich potrieb.
Aktivity spoločnosti
S.T.C. spol. s r.o. je súčasťou siete obchodných spoločností, ktoré sa nachádzajú v Českej republike, Rusku, Poľsku, Estónsku, Lotyšsku, Kazachstane, na Ukrajine, a v Srbsku. Importujeme a distribuujeme  tovar  pod vlastnými značkami -  kuchynské náradie značky  TORO a PROVENCE, keramiku a porcelán pod značkou Collezione Paolo Roncci  a množstvo ďalšieho tovaru, ktorý je určený na varenie, pečenie, stolovanie, servírovanie, upratovanie v domácnosti pod značkou  TORO.
STC spol. s r.o. zároveň importuje tovar ďalších renomovaných európskych výrobcov, ako napríklad TONTARELLI (talianska výroba mimoriadne kvalitných plastových dóz a plastových výrobkov, vhodných do každej domácnosti), NOUVELLE PLASTIQUE (talianske plastové kufríky na náradie  a organizéry, potreby pre kutilov), AMEFA (holandské príbory), ALUFLON (talianske panvice MONETA) a mnohé dalšie.
Ponúkame okolo 2500 druhov tovarov.