Vitajte, môžete sa prihlásiť alebo vytvoriť účet.

O NÁS

Spoločnosť STC, spol. s r.o. bola založená v roku 1993 ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Hlavnou aktivitou spoločnosti je dovoz a distribúcia  kuchynského náradia, kuchynských  a domácich potrieb. Na slovenskom trhu sme viac, ako 25 rokov a za toto obdobie sme sa zaradili medzi významné a stabilné spoločnosti, pôsobiace najmä  v segmente kuchynských a domácich potrieb. Ponúkame neuveriteľne širokú tovarovú škálu.
Aktivity spoločnosti
S.T.C. spol. s r.o. je súčasťou siete obchodných spoločností, nachádzajúcich sa v Českej republike, Kazachstane,  Estonsku a Lotyšsku.  Importujeme a distribuujeme  tovar  pod vlastnými značkami -   TORO a PROVENCE.
STC spol. s r.o. zároveň importuje tovar od ďalších renomovaných európskych výrobcov, ako napríklad LOCK and LOCK (výroba vysokokvalifikovaných pastových dóz a fliaš BPA free, TONTARELLI (talianska výroba mimoriadne kvalitných plastových dóz a plastových výrobkov, vhodných do každej domácnosti), tiež od  tradičného českého výrobcu BELIS (produkuje tradičný smaltovaný riad) a od množstva ďalších európskych aj mimoeurópskych producentov. Ponúkame okolo 2500 druhov tovarov.